Search

هوا جت ژاکارد لووم

نسل ژاکارد جت هوا مدل جدیدی است که توسط MING SOURCE توسعه یافته است. این مناسب برای بافندگی از انواع مختلفی از الیاف طبیعی، مصنوعی، مصنوعی و مخلوط شده است. این می تواند به طور گسترده ای در تولید پارچه پوشاک، دکوراسیون و ......

ارسال درخواستچت کن

image001.png

هواپیمای جت ژاکت ماتئو Aircraft Ma810

مدل MA810 هوا جت ژاکارد مدل جدیدی است که توسط MING SOURCE توسعه یافته است. این مناسب برای بافندگی از انواع مختلفی از الیاف طبیعی، مصنوعی، مصنوعی و مخلوط شده است. این می تواند به طور گسترده ای در تولید پارچه های پوشاک، دکوراسیون و استفاده از تولید پارچه صنعتی استفاده می شود.

ماشینکاری ژاکارد هوا جت MA810 عمدتا از جک کوارد، مکانیسم باز کردن، مکانیزم قرار دادن طناب، مکانیزم خاموش کردن، مکانیزم لبه پیچیده، مکانیزم برداشت و دیگر تکنولوژی کنترل پیشرفته مکانیکی تشکیل شده است. قابل استفاده برای انواع جواهرات جت آشپزخانه سبک برای پارچه های سبک، متوسط و سنگین از دشت، طلایی، ساتن، ژاکارد، ژاکارد و تغییرات بافت از الیاف بلند و الیاف اصلی؛ این می تواند نیازهای بافندگی مختلف پارچه ژاکارد با کیفیت بالا را برآورده سازد. مانند: علائم تجاری، روابط، حوله (بالش، حوله های حمام، حوله های مربعی)، پارچه های تزئینی، پارچه های سفالی، پارچه های پرده، پارچه های لباس و غیره.

الیاف جت اکریلیک الکترونیکی بسیار سازگار هستند. این می تواند به نیازهای نخ های مختلف، عرض های مختلف پارچه و سازمان های مختلف سازگار باشد؛ سیستم ذخیره سازی طوسی فیدر کوارتز جدا کننده را انتخاب می کند، و سوپاپ الکترومغناطیسی تزریق با فرکانس بالا، با سرعت بالا و عملکرد پاسخ بالا باعث می شود که سیستم تزریق بافت بسیار انعطاف پذیر باشد. برتری بزرگ؛ کل ماشین یک ساختار قاب سفت و سخت سفت و محکم، یک پیوند شش نوار، مکانیسم ضرب و شتم چهار خط را اتخاذ می کند و مقدار مشخصی از وزن و وزن متغیر را در موقعیت های مختلف در محور ضرب و شتم برای افزایش وزن می افزاید. ثبات سیستم ضرب و شتم؛ این محصول همچنین دارای بالاترین میزان عملکرد-هزینه است. با توجه به مکانیزم افتتاحیه به عنوان مثال، دستگاه بافندگی، سوکت ژاکارد پیشرفته الکترونیکی یا شیر مکانیکی + مودم نصب می شود؛ طراحی شش لینک در سیستم ضرب و شتم و طراحی ضد وزن در سیستم ضرب و شتم لرزش کل ماشین را کاهش می دهد. منحنی ضرب و شتم را تغییر داد، شرایط وارد کردن قوچ را بهبود بخشید و پوشش تنوع را گسترش داد. این ویژگی های برجسته از نرخ محصول بالا، بهره وری تولید بالا، صرفه جویی در انرژی و سرمایه گذاری کم است. این متناسب با جهت توسعه در حال حاضر بین المللی دستگاه نساجی گسترده فرمت، اتوماسیون، سرعت بالا، با سرعت بالا، با کیفیت بالا، صرفه جویی در انرژی صنعت؛ کارکردی و فنی کامل است. این می تواند با عناصر وارداتی مقایسه شود و مزیت قابل توجهی در قیمت دارد. این یک تجهیزات فنی بسیار ضروری برای بازار الکترونیک جک پیچ هوا در خانه و خارج از کشور است.

این محصول دارای سه نوآوری تکنولوژیکی عمده است: اول، به طور مستقل سیستم کنترل الکترونیکی پیچ گوشتی را توسعه داد، درجه اتوماسیون ماشین کل را بهبود بخشید، و با بهره گیری از بافندگی با سرعت بالا و اجرای ژاکارد از ماشین آلات به دست آمد. دوم، شیر آب ژاكارد با مرکز آجیل هم تراز شده است. هنگامی که صدای مونتاژ می شود، سمت چپ به عنوان مرجع به سمت راست استفاده می شود که جایگزین انواع پارچه ها را تسهیل می کند و یک سیستم لبه قطعی است. سوم، یک ساختار ثابت و تصادفی بر روی مفصل پایینی از نوک نواری با شدت اعمال می شود؛ قاب پیشرو یک ساختار دائمی و قابل جدا شدن را می پذیرد که می تواند توسط کاربران بر اساس نیازهای آنها انتخاب شود.

ویژگی های اصلی فنی

1: طراحی کل ساخت ماشین با استفاده از یک منطقه بزرگ از پرتوهای سفتی بالا پشتیبانی می کند و دارای عملکرد ضد لرزه ای عالی است.

2: استفاده از چهار باند و یا شش نوار چند ضلعی جامد ساختار ضرب و شتم جامد، به طور موثر محافظت از ضربات قدرتمند و بافندگی بافندگی با سرعت بالا.

3: ترکیبی از نازل اصلی و نازل کمکی باعث می شود تا بافت قوسی با سرعت بالا و پایدار برقرار شود. نوع دو پروب از سیستم جفت گیری جلوگیری از تولید عرض های طولانی و کوتاه و تضمین کیفیت درج آستانه.

4: پیکربندی دستگاه بی نظیر الکترونیکی با دقت بالا، با دستگاه خم شدن فعال، می تواند کنترل کششی را با توجه به تغییر قطر شفت بافندگی، برای اطمینان از حتی تنش و پایدار باقی بگذارد، به طوری که برای رسیدن به سرعت با ثبات بافندگی با کیفیت بالا پارچه سنگین.

5: عملیات ورودی کلیدی ورودی مایع کریستال را تصدیق می کند، دیالوگ ساده ی انسان و ماشین را تشخیص می دهد، عملیات انسانی بیشتر است، سیستم کنترل مدار کامپیوتر را به طور کامل یکپارچه می کند، تضمین عملکرد با ثبات با سرعت بالا را دارد.

6: استفاده از سیستم کنترل الکترونیکی الکترونیکی با آخرین شیرهای صرفه جویی انرژی صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش مصرف است. این دستگاه را می توان با دوتای الکترومغناطیسی الکترونیک، چهار جت الکترونیکی، الکتروشیمیایی ذخیره سازی شش جت الکترونیکی مجهز کرد. بازوی کلاچ، بازکردن بادامک، باز کردن چند بازو الکترونیکی، باز کردن سیستم باز کردن ژاکارد بزرگ، سیستم تابش دوگانه. می تواند طیف گسترده ای از پارچه بافندگی را ببینید.

image003.png

主 图 .jpg

主 图 1.jpg

image017.png1.jpgimage021.png

image025 (001) .jpg

image026.png

ماشین آلات 1.All ظروف داخلی بسته بندی شده با بسته های صادرات استاندارد بسته بندی می شوند.

2. تحویل: ماشین ها ظرف 35 روز کاری پس از تأیید سپرده شما آماده می شوند.

image028.jpg

image034.jpg

图片 1.jpg

Hot Tags: هوا جت ژاکارد، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، قیمت
محصولات مرتبط
کپی رایت © چینگدائو مینگ منبع ماشین آلات صنعت شرکت با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.