Search

هوا جت لوئم با دبی

مجهز به هواپیما MA810 با dobby یک ساختار بشقاب دیواری جعبه با ساختار منطقی و ثبات قوی را به کار می گیرد....

ارسال درخواستچت کن

image001.png

هواپیما با هواپیما Ma810 با دوبی

• مجهز به موتور هواپیما MA810 با dobby یک ساختار بشقاب دیواری جعبه با ساختار منطقی و ثبات قوی را بر عهده دارد. سیستم ضرب و جابجایی سیستم پشتیبانی چندانی باعث می شود که حیوانات در حین عملیات با سرعت بالا ثابت بمانند و برای سفت کردن نخ های طناب بیشتر مفید است. مجهز به محاسبات با سرعت بالا، سیستم کنترل اتوماتیک رابط صفحه نمایش 10 اینچی هوشمند، پاسخ سریع از ورودی دریچه های الکترونی، سیستم کنترل هوا بهینه شده، استفاده از نازل اصلی ثابت + نازل اصلی نوسان + بالا نازل کمکی - جفت گیری سریع، به طوری که بافندگی دستگاه با مصرف 20٪ گاز کمتر از مدل داخلی. پیکربندی الکترونیکی بی نظیر و برداشت الکترونیکی، کاربر را قادر می سازد تا به راحتی چگالی طوسی را از طریق صفحه نمایش نمایش داده و بدون جایگزینی چرخ دنده محکم، و طوفان را تحقق بخشد، در نتیجه طیف وسیعی از طلا را گسترش می دهد. دارای مزایای استفاده ساده، تعمیر و نگهداری آسان و بازده تولید بالا است.

• از آنجا که جت های هوائی جت بافتنی در مقایسه با سایر آچار های شاتل (مانند آچار راپییر و آچار چاقو)، شفافیت انبوه تأثیر بیشتری بر آستانه آستر هوا دارد. برای الیاف طناب بالا و پایین، الیاف طناب بالا به طور عمده تحت تاثیر وضوح قرار می گیرند. از آنجایی که الیاف پیچشی در لایه های بالا و پایین اثر فشرده ای دارند، تنش الیاف طناب بالا باید بیشتر باشد. شکل گیری این شکل سایه، انتخاب ارتفاع پرتو عقب پایین تر خواهد بود. در کتابچه راهنمای ماشین، معرفی شده است که در داب، ارتفاع پرتو عقب صفر است، به این معنی که انحنای برابر تنش استفاده می شود. در این مورد، تعداد آثار متوقف شده بزرگ است، بازده تولید دستگاه کم است و دلیل توقف آستانه عمدتا لایه بالایی است. تکه تکه کردن به منظور افزایش تنش از نخ های پیچشی بالا، تنش نابرابر شل پایین تر از بتن استفاده می شود برای تنظیم ارتفاع پرتو عقب از صفر به -3 یا -4 (پایین ترین مقیاس پرتو عقب است -5) به این معناست که برای کاهش طناب ماشین از روش پرتوهای کم پشت استفاده می شود. تعداد توقف ها کارایی تولید را افزایش می دهد و اثر بافت بهتر است.

 

ویژگی های اصلی فنی

• 1، دستگاه برداشت الکترونیکی: موتور سروو در قسمت کنرلینگ استفاده می شود و توسط کامپیوتر کنترل می شود تا چرخش همزمان با دستگاه بافت برای کنترل تراکم ضرب و شتم باشد. چگالی طوسی می تواند بر روی رابط انسان و ماشین بدون تغییر چرخ دنده ها تنظیم شود. علاوه بر این، عملیات اتصال با خروجی الکترونیکی باعث می شود که عملیات درون کشتی آسان تر انجام شود.

• دستگاه الکترونیکی خاموش کردن: تنش نخی پیچشی توسط سنسور تنش اندازه گیری می شود. تنش نخی پیچشی به علت باز شدن یا شل کردن پردازنده CPU، انحراف پیچ و تاب و تابش تار، و موتور سروو، پرتو تابشی را به طوری که می تواند در فرایند کار استفاده شود، تغییر می دهد. تنش متعادل را در وسط نگه دارید، رانندگی را به کف متراکم برسانید و اطمینان حاصل کنید که پارچه حتی صاف و صاف است.

• استفاده از یک قاب با قاب سفت و سخت، یک دنده لبه تیر و ستون بزرگ و یک شفت انتقال دهنده شونده از نوع روغن حمام، باعث افزایش سرعت چرخش موتور می شود و می تواند حساسیت بیشتری نسبت به نیازهای بافندگی پارچه های با چگالی بالا.

• 3، سیستم ریختن: استفاده از رها کردن مثبت بادامک، دستگاه Dobby دیسک الکترونیکی (اختیاری). می توان به پارچه های سفالی، توری و ساتن و سایر پارچه ها اقتباس کرد. بخشی از جعبه محفظه با یک حمام روغن روانکاری می شود و به آسانی آسیب نمی بیند.

• 4 سیستم روغنکاری اتوماتیک: از طریق پمپ روغن الکتریکی کنترل کامپیوتری، روغن اتوماتیک پمپ اتوماتیک بدون روغن مصنوعی با مزایای برجسته عرضه موقتی روغن، می تواند عمر قطعات متحرک را افزایش دهد.

image003.png

主 图 .jpg

主 图 1.jpg

image017.png1.jpgimage021.png

image023 (001) .jpg

image025 (001) .jpg

image026.png

image028.jpg

image030.png

image032.png

image034.jpg

图片 1.jpg

Hot Tags: هوا جت با Dobby، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، قیمت
محصولات مرتبط
کپی رایت © چینگدائو مینگ منبع ماشین آلات صنعت شرکت با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.