Search

هوا جت لوئم با استابلی

مجهز به هواپیما MA810 با Staubli روش پاشش نازل اصلی ثابت + نازل اصلی نوک پلاستیکی + نازل کمکی + آشکارساز دوطرفه، پایه و قابل اعتماد دو طرفه مکانیک چهار بایه، شش کانال ضرب، سیستم باز کردن مثبت بادام، گسترش دادن ......

ارسال درخواستچت کن

image001.png

مگنوم هوا Ma810 با استابلی

مجهز به هواپیما MA810 با Staubli روش پاشش نازل اصلی ثابت + نازل اصلی نوک پلاستیکی + نازل کمکی + آشکارساز دوطرفه، پایه و قابل اعتماد دو طرفه مکانیک چهار بایه، شش کانال ضرب، سیستم باز کردن مثبت بادام، گسترش دادن دامنه تولیدات این شرکت، دستگاه الکترونیکی خاموش، قرار دادن الکترونیکی قوس الکتریکی، فشرده سازی الکترونیکی (اختیاری)، تبدیل سرعت فرکانس، سیستم اتوماتیک پرانتز، عملکرد خودکار در هر دو طرف دکمه است.

آلیاژهای هواپیما سازی سری MA810 مناسب برای بافندگی انواع پارچه های طبیعی، پارچه های پارچه ای متوسط و سبک و دیگر پارچه ها هستند. به علت ساختار پیشرفته آن، به طور موثر حل و فصل پارکینگ های عمومی، اصطبل های مکانیکی، کمبود و غرور، حل می شود.

ارتفاع دهانه بافت برای حرکت ضربه بسیار مهم است. به خصوص برای آلیاژهای جت هوائی شکل خاص، ارتفاع دهانه بافی برای حرکت ضربات مهم است. انتخاب نامناسب ارتفاع طناب ممکن است باعث ناکافی بودن قدرت شکستن یا ضرب و شتم شود که باعث رنجش و جاده های متراکم می شود و حتی پارچه را به سوراخ می اندازد. اصل تعیین ارتفاع دهانه بافندگی این است که اطمینان حاصل شود که دهان بافی باید در نقطه ضرب و شتم نگین فولادی پروفیل باشد تا بتوان بافت را به طور عادی انجام داد. عواملي كه ارتفاع باز شدن را مشخص مي كنند، عمدتا ارتفاع پلاستيكي و ضخامت پشت پانل پشتي است. در این داب، ما یک صفحه بافته با ارتفاع 3 میلی متر و یک اثر بهتر انتخاب کردیم. علاوه بر این، ارتفاع قاب افراشته تاثیر خاصی بر ارتفاع دهانه بافندگی دارد و گاهی اوقات در نظر گرفته شده است.

اندازه زاویه باز دارای تأثیر زیادی بر روی قرار دادن بافت و بازده تولید ساز است. هنگامی که زاویه باز بزرگ است، سایبان دارای یک تعریف بالا است که باعث می شود تا درج آستانه، اما زاویه باز بیش از حد بزرگ است، و در صورت باز شدن بزرگ، طناب پیچیده گسترش می یابد. نرخ شکستن بالا بر تولید بازدهی فولاد تاثیر می گذارد. در شرایط حصول اطمینان از قرار دادن آدامس طبیعی، بهتر است از یک زاویه باز کوچک استفاده کنید. در کتابچه راهنمای کاربر، زاویه باز کردن دبیت 30 درجه است. در تولید واقعی، 28 یا 26 درجه زاویه باز انتخاب شده است با توجه به انواع پارچه های مختلف، گاهی اوقات حتی 24 درجه، و اثر بافتن بد نیست. علاوه بر این، بسته به نوع پارچه، هر قاب فرش نیز می تواند از زاویه باز مختلف استفاده کند. برای پارچه هایی با لبه های بد ما از پارچه های زمینی و سازمان های لبه برای انتخاب زاویه های مختلف برای حل مشکل استفاده می کنیم.

ویژگی های اصلی فنی

1، یک قاب جامد، یک ساختار جدید

استفاده از پانل های دیواری قوی دو طرفه و پرتوهای جامد برای ایجاد یک قاب محکم و ایجاد حمایت متوسط از قاب می باشد. مقاومت لرزش و قابلیت اطمینان خوب است، اطمینان از سرعت بالا، عرض گسترده و سر و صدای کم stew.

2، دستگاه پشتیبانی متوسط

شفت روتور یک وسیله پشتیبانی شده توسط یک شفت جامد را برای بهبود سفتی مکانیسم ضرب و شتم تصویب می کند. ضرب و شتم دقیق و قدرتمند در عملیات با سرعت بالا تضمین برای بافندگی پارچه های با چگالی بالا می باشد.

3، طراحی بهینه سازی ساختار ضرب و شتم

با استفاده از یک کامپیوتر برای بهینه سازی طراحی ساختار ضرب و شتم، مسیر کوتاه مدت، ارتعاش کوچک است. دستگاه باریک عرضی با استفاده از لینک های 4-section لینک می کند که ارزیابی عالی از نظر قابلیت سازگاری با سرعت بالا است. در سمت ماشین عرض عرض، میله های لینک 6 بخش برای ضرب و شتم تا زمان قرار دادن بافت مورد استفاده قرار گرفت، دستیابی به ضرب stabise در سرعت های بالا.

4، دستگاه صرفه جویی در انرژی

کیسه هوا کمکی فاصله از نازل کمکی قبل از چرخ دنده بالاست و فاصله تأمین گاز کوتاه است که بیشتر برای عملیات با سرعت بالا و کاهش مصرف انرژی مناسب است.

5، دستگاه الکترونیکی خاموش

تنش کامل از پیچ و تاب توسط سنسور تنش تشخیص داده می شود و تنش پیچشی ناشی از باز شدن یا خم شدن، خاموش کردن، تغییر شکل قطاع تابشی از طریق CPU پردازش می شود و موتور سروو به منظور هدایت پیچش پرتو به طوری که حفظ تنش مساوی در طول فرایند کار است. رفع رانندگی و محرمانه بودن برای اطمینان از یک پارچه متعادل. استفاده از یک قاب سفت و محکم، چرخ دنده های گسترده ای با قطر بزرگ و یک شفت انتقال دهنده ی مثبت در حالت روغن حمام، باعث می شود که سرعت چرخش خودرو بیشتر شود و بیشتر مورد نیاز برای پارچه سازی بافت چگالی باشد.

6، دستگاه برداشتن

مکانیکی مداوم و کالیفرنیا دو شکل است. ترکیب الکترونیکی بیرون آمدن با دقیق جلو و عقب برای جلوگیری از پارکینگ های پارک مؤثر است.

7، قدرت، موتور سوپر استارتر

با موتورهای پیشرفته فوق پیشرفته امروز، گشتاور خروجی بالا می تواند در ابتدای چرخدنده ایجاد شود تا نیروی ضرب وشتم شاتل اول افزایش یابد. در عین حال، یک ترمز الکترومغناطیسی با گشتاور بالا برای افزایش نیروی ترمز استفاده می شود، در نتیجه جلوگیری از ظهور پارکینگ ها و بهبود کیفیت محصول پارچه.

image003.png

主 图 .jpg

主 图 1.jpg

spare pats.jpg

image013.png

image017.png1.jpgimage021.pngimage025 (001) .jpg

image034.jpg

图片 1.jpg

Hot Tags: هوا جت با استابلی، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، قیمت
محصولات مرتبط
کپی رایت © چینگدائو مینگ منبع ماشین آلات صنعت شرکت با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.