Search

خط تولید گاز پانسمان پزشکی

خط تولید گاز پانسمان پزشکی

خط تولید خط تولید گازهای گلخانهای، یک ساختار بشقاب دیواری جعبه ای با ساختار منطقی و ثبات قوی دارد، سیستم چند ضلعی ضد زنگ متعادل را قادر می سازد که حیوانات با پایداری با سرعت بالا پایدار باشند و برای ......

ارسال درخواستچت کن

image001.png

Ma708 خط تولید گاز پانسمان پزشکی

خط تولید خط تولید گاز پزشکی، یک ساختار بشقاب دیوار با جعبه ساختار با ساختار منطقی و ثبات قوی را برآورده می کند، سیستم چند ضلعی ضد انعطاف پذیر متعادل، باعث می شود که حیوانات با پایداری با سرعت بالا پایدار باشند و برای سفت کردن نخ های طلایی مفید باشد. مجهز به محاسبات با سرعت بالا، سیستم کنترل اتوماتیک رابط صفحه نمایش 10 اینچی هوشمند، پاسخ سریع از ورودی دریچه های الکترونی، سیستم کنترل هوا بهینه شده، استفاده از نازل اصلی ثابت + نازل اصلی نوسان + بالا نازل کمکی - جفت گیری سریع، به طوری که بافندگی دستگاه با مصرف 20٪ گاز کمتر از مدل داخلی. پیکربندی الکترونیکی بی نظیر و برداشت الکترونیکی، کاربر را قادر می سازد تا به راحتی چگالی طوسی را از طریق صفحه نمایش نمایش داده و بدون جایگزینی چرخ دنده محکم، و طوفان را تحقق بخشد، در نتیجه طیف وسیعی از طلا را گسترش می دهد. دارای مزایای استفاده ساده، تعمیر و نگهداری آسان و بازده تولید بالا است.

خط تولید خط تولید گاز پزشکی MA708 عمدتا برای بافندگی گاز پزشکی استفاده می شود که دارای ویژگی های قابل توجهی از صرفه جویی در انرژی، راندمان تولید بالا، کیفیت پارچه و هزینه پایین تولید است. مکانیسم ضرب و شتم دستگاه یک غلاف لوله را تصویب می کند که به ویژه برای جریان هوا درون قوسی برای جلوگیری از انقباض در پیشانی مفید است و دقت درج قوسی برای بهبود اثر آستانه مناسب است. روش هامینگ هواپیما و چرخش هوا را می پذیرد که از طریق روش کشویی مکانیکی که توسط جت های موجود در هوا استفاده می شود، از بین می رود. تاشو کارآمد، موثر و آسان برای پیاده سازی است. دستگاه فشرده سازی جریان هوا می تواند به ترتیب با هوا از سیلندر اصلی و کمکی تامین شود و از طریق ترتیب خاصی از میلگردها و اعصاب بر روی شفت ورودی همان قدرت، انرژی قابل قبول می تواند مورد استفاده قرار گیرد. جریان هوا می تواند نیازهای بخش های مختلف ماشین آلات را برآورده کند و به اشتراک گذاری زمان دو بخش منجر شده است.

ویژگی های فنی اصلی

1، دستگاه برداشت الکترونیکی: موتور سروو در قسمت کنرلینگ استفاده می شود و توسط کامپیوتر کنترل می شود تا چرخش همزمان با دستگاه بافندگی برای کنترل تراکم ضرب و شتم باشد. چگالی طوسی می تواند بر روی رابط انسان و ماشین بدون تغییر چرخ دنده ها تنظیم شود. علاوه بر این، عملیات اتصال با خروجی الکترونیکی باعث می شود که عملیات درون کشتی آسان تر انجام شود.

2. دستگاه خاموش کردن الکترونیکی: تنش نخی پیچیده توسط سنسور تنش اندازه گیری می شود. تنش نخی پیچشی به علت باز شدن یا شل کردن پردازنده CPU، انحراف پیچ و تاب و تابش تار، و موتور سروو، پرتو تابشی را به طوری که می تواند در فرایند کار استفاده شود، تغییر می دهد. تنش متعادل را در وسط نگه دارید، رانندگی را به کف متراکم برسانید و اطمینان حاصل کنید که پارچه حتی صاف و صاف است.

استفاده از یک قاب بسیار با سختی، یک قطعه قطعه قطعه قطعه قطعه قطعه قطعه قطعه بزرگ و یک شفت انتقالی فعال بافت نفتی داخلی ساخته شده است که باعث افزایش سرعت چرخ دنده می شود و می تواند حساسیت بیشتری نسبت به بافندگی داشته باشد الزامات پارچه های با چگالی بالا.

3، سیستم ریختن: استفاده از رها کردن مثبت بادامک، دستگاه باز کردن چند دستگاه بازو (اختیاری). می توان به پارچه های سفالی، توری و ساتن و سایر پارچه ها اقتباس کرد. بخشی از جعبه محفظه با یک حمام روغن روانکاری می شود و به آسانی آسیب نمی بیند.

سیستم روانکاری اتوماتیک: از طریق پمپ روغن الکتریکی کنترل کامپیوتری، روغن اتوماتیک پمپ اتوماتیک، بدون روغن مصنوعی، با مزایای برجسته عرضه موقتی روغن، می تواند عمر قطعات متحرک را افزایش دهد.

image003.png

d.jpg

spare pats.jpg

image013.png

image017.png1.jpgimage021.png

image025 (001) .jpg

image026.png

ماشین آلات 1.All ظروف داخلی بسته بندی شده با بسته های صادرات استاندارد بسته بندی می شوند.

2. تحویل: ماشین ها ظرف 35 روز کاری پس از تأیید سپرده شما آماده می شوند.

image028.jpg

image034.jpg

图片 1.jpg

Hot Tags: تولید خط تولید گاز پزشکی، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، قیمت
محصولات مرتبط
کپی رایت © چینگدائو مینگ منبع ماشین آلات صنعت شرکت با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.