Search

صفحه اصلی > دانش > محتوای
چشم انداز توسعه هواپيماي هوايي
Jul 30, 2016

از آنجا که معرفی گسترده هواپیماهای جت هوا داخلی در دهه 1980 میلادی، هواپیماهای جت هوا به تدریج تبدیل به یک مدل غالب برای بافندگی شاتل می شوند. سرعت بالا، راندمان بالا و اتوماسیون بالا از آلیاژهای جت هوا توسط افراد به رسمیت شناخته شده است، اما سازگاری آنها با انواع بافت هنوز هم ناکافی است. در گذشته، به طور کلی اعتقاد بر این بود که انواع هواپیماهای جت هوا فقیر بودند، اما پس از 20 سال توسعه در قرن بیستم، سازگاری بافت های هوا جت، با توجه به عرض، ضخامت پارچه و نخ رنگ شده. ماشین و ماشین پرتابه عرض بافته شده از آبرنگ هواي معاصر از 1.9 تا 4 متر گسترش يافته و تعداد زيادي از ماشين آلات بافندگی قابل تحقق است. رنگ درج آفتاب از تک رنگ به 4 رنگ، 6 رنگ و حتی 12 رنگ ایجاد شده است و رنگ طلایی را می توان با توجه به نیاز پارچه تغییر داد. بافت پارچه از دشت ساده و تیله در گذشته به ژاکارد و تری تبدیل شده است. کاربرد نوع نخ قوسی بسیار گسترش یافته است. با افزایش وزن و انواع پارچه ها، می توان با استفاده از پارچه های سبک هوا و پارچه های با کیفیت بالا و پارچه های با ضخامت بالا از پارچه های ضخیم با چگالی بالا استفاده کرد. در واقع، انواع مختلف بافندگی از جوشکار هوا پخش شده است بر روی پارچه های نازک، پارچه های سنگین، پارچه ژاکارد، پشم درجه بالا، رشته، پارچه ابریشم، پارچه گل، حوله، ورق، روتختی، پارچه پرده نور، فایبر گلاس؛ بافتن پارچه های مد، هواپیمای جت هوا شروع به تبدیل شدن به یک بازیکن بزرگ کرده است.

انواع موجودی که قبلا فقط روی مارپیچهای رپییر تولید شده بود و بافتهای پرتابه هم اکنون می تواند بر روی اسلحه های هوا استفاده شود. علاوه بر بهبود سیستم تغذیه نخ و فرآیند قرار دادن بافت، جت آستین هوا برای تمام نخ ها برای تولید پارچه های جدید استفاده می شود.

大喷气.jpg

وضعیت هواپیمای جت هوائی چین

از جمله انواع مختلفی از آلیاژهای شاتل، جوش های هوا دارای مزایای بسیاری از قبیل سرعت بالا، بهره وری بالا، کارایی بالا، سر و صدای کم، سبک پارچه ای عالی، کارایی راحت، اتوماسیون بالا، دامنه کاربرد گسترده و غیره است. پس از تقریبا 20 سال توسعه، پیشرفت فوق العاده ای از نظر سرعت، عرض و سازگاری با انواع مختلف وجود دارد. انواع و خصوصیات آلیاژهای جت هوا خانگی به میزان قابل توجهی توسعه یافته و وارد مرحله پایدار شده اند. سرعت چرخش به طور قابل توجهی بهبود یافته است، طیف وسیعی از بافندگی گسترش یافته است، و کیفیت محصول پایدار بوده است. این توانسته است نیازهای شرکت های نساجی داخلی را برای بافندگی پارچه های مختلف تامین کند.

1. سرعت، عرض و عرض جغرافیایی

سرعت چرخه هواپیما چین به طور کلی افزایش یافته است. سطح طراحي و نصب هواپيماي هوايي چيني در ركاب، سيستم ضرب و شتم، سيستم جفت كردن و غيره بهبود چشمگيري داشته و ارتعاش و سر و صدا بهبود يافته است. کاهش بزرگی با افزایش عرض و سرعت، چشمه های هواپیماهای جت چینی به طور کلی افزایش یافته است.

2. کنترل تکنولوژی الکترونیک و سطح اتوماسیون

آیتم های جت خارجی هوا می توانند کنترل شبکه دوردست و مدیریت ماشین آلات را در سطح کلی فنی انجام دهند. سطح مکاترونیک هواپیماهای جت هوا چینی بهبود یافته است، و فن آوری هایی مانند خاموش کردن الکترونیکی، همپوشانی الکترونیکی، ذخیره سازی الکتریکی الکتریکی، قیچی الکترونیکی، الکتریکی و الکترود های الکترونیکی الکتریکی استفاده شده است.

3. سیستم پنوماتیک

نازل اصلی از یک نازل تنها به یک نازل دو و یک نازل چند تغییر داده شده است و فرکانس جابجایی جت نازل جت هوا به میزان قابل توجهی بهبود یافته است.

810-11.jpg

روند توسعه هواپیما مدرن هوا جت

1. محلی سازی

چین بزرگترین بازار لالایی های شاتل در جهان است. تولید در چین می تواند هزینه های تولید و پردازش و هزینه های کار را کاهش دهد. بنابراین، بسیاری از شرکت های خارجی تاسیس شرکت های کاملا متعلق به چین هستند.

2. سرعت بالا و لرزش کم

همانطور که از هواپیمای جت هوا در حال حاضر دیده می شود، دو راه برای بهبود عرض جغرافیایی وجود دارد: افزایش سرعت وسیله نقلیه، و دیگری افزایش عرض درب است. سرعت فوق العاده بالا به ناچار باعث ارتعاشات بزرگ خواهد شد، به طوری که کاهش لرزش به تمرکز توجه همه تبدیل شده است. به منظور افزایش سرعت ساز، دامنه ارتعاش منبع ارتعاش با توجه به منبع ارتعاش کاهش می یابد؛ از سوی دیگر، توانایی ضد ارتعاش برای اطمینان از کارایی بالا در حال اجرا در هواپیما هوا جت بهبود یافته است.

3. هوشمند

کاربرد موفقیت آمیز فناوری رایانه در آلیاژهای جت هوا به نحو چشمگیری پیشرفت کرده است. این باعث می شود هواپیمای جت هوا فعلی حتی در عمل به طور ماهرانه. با پیشرفت سریع فن آوری کامپیوتر، هوش مصنوعی از جت های هوا پیشرفته تر توسعه یافته است، و کارگاه بافندگی بدون ماشین در آینده نخواهد بود.

4. شبکه سازی

استفاده کامل از تکنولوژی شبکه در مورد هواپیماهای جت هوا باعث راحتی زیادی در مدیریت می شود. از طریق اتصال بین دام، دام و کامپیوتر، رایانه و اینترنت، مناسب است اطلاعات تولید را جمع آوری کنید و نمودار یا گزارش تهیه کنید و پارامترهای تنظیمات ستون را در دفتر نظارت کنید، که می تواند به راحتی پرسیدند قطعات را می توان به منظور قرار داد، اجازه می دهد سازنده حیوانات خانگی انجام تشخیص از راه دور و یا ارائه پشتیبانی فنی بدون خروج از خانه.

5. سازگاری با انواع

از لحاظ سازگاری تنوع، از لحاظ تطبیقی تنوع هوايی مدرن، از لحاظ نوع و تعداد نخ هایی که استفاده می شود، اما در طیف وسیعی از بافندگی آنها نیز بهبود یافته است.

6. صرفه جویی در انرژی

هنگامی که شرکت های تولید کننده جت به تولید نسل جدید نساجی می پردازند، آنها از فن آوری های جدید برای کاهش مصرف هوای فشرده و مصرف برق استفاده می کنند. امروزه، زمانی که کاربران هواپیمای هواپیما را انتخاب می کنند، صرفه جویی در انرژی یکی از عوامل مهم در نظر گرفتن است.

نتیجه

بازار هواپيماي هوايي چين بزرگ است و چشم انداز توسعه آن خوب است؛ توسعه هواپیماهای جت هوا با حقوق مالکیت معنوی مستقل برای جایگزینی واردات به پیشرفت تکنولوژی صنعت نساجی چین و افزایش رقابت شرکت ها در بازار بین المللی کمک خواهد کرد؛ بنابراین، گیاهان تولیدی داخلی ماست ها باید توسعه و پیشرفت محصولات دیزلی هوا جت توجه و توجه کامل داشته باشند.

دانش صنعت مربوطه

کپی رایت © چینگدائو مینگ منبع ماشین آلات صنعت شرکت با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.