Search

صفحه اصلی > دانش > محتوای
تفاوت بین تارپول PE و پنبه ای PVC
Sep 03, 2018

بسیاری از مردم تفاوت بین تیراندازی PE و پنبه ای PVC را نمی دانند. به معنای واقعی کلمه، PE و PVC قطعا متفاوت هستند. زیر توضیحی اساسی در مورد تفاوت بین دو تارپولین است.

PE: نام شیمیایی پلی اتیلن است که یک ماده ترموپلاستی نیمه بلوری است و یک ماده برای ساخت تارپولین های PE است. پس ویژگی های PE چیست؟

ما می دانیم که پلی اتیلن بی بو، غیر سمی است، مانند موم، مقاومت در برابر دمای پایین عالی دارد، جذب آب خوب، عملکرد عایق الکتریکی خوب، می تواند به طور معمول در -70 تا -100 درجه سانتیگراد استفاده شود و از لحاظ شیمیایی پایدار است.

تولید تارپولین های PE به طور کلی HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا) است که دارای درجه حرارت بالا، سختی خوب، مقاومت مکانیکی و مقاومت شیمیایی است. پلی اتیلن مناسب برای قالب گیری ضربه توخالی، قالب گیری تزریقی و اکستروژن از محصولات مختلف (سخت)، مانند ظروف مختلف، شبکه، کمربندهای بسته بندی، مناسب می باشد و می توان به عنوان پوشش کابل، لوله، پروفیل، ورق و مانند آن استفاده کرد.

تارپولین PVC یک پارچه توری پلاستیکی پوشش داده شده از پلی استر بسیار قوی است که بر اساس باند پلی استر با قدرت بالا است، پوشش رزین رزین پی وی سی پی وی سی با عامل افزایش دهنده سرعت، عامل ضد قارچی، عامل ضد پیری، آنتی استاتیک و غیره. مواد افزودنی شیمیایی، با دمای بالا پلاستیکی شده است. دارای ویژگی های مقاوم در برابر آب، ضد خش، مقاوم در برابر سرما، مقاوم در برابر پیری، آنتی استاتیک و غیره است. و قدرت شکستن، انقباض پاره شدن و قدرت شکستن این محصول بسیار بهتر از تزیین سنتی است. ظاهر محصول رنگی است و چشم به دلخواه است. این سطح به ویژه برای جلوگیری از اثر ضد لغزش درمان می شود. این یک پارچه ضد آب است که بین المللی محبوب است و عرض بسیار بزرگ است و به عرض 2 متر می رسد. هنگامی که محصول نهایی به پایان رسید، می توان برای کاهش کیفیت، کاهش یابد. برای پاک کردن نگرانی از دوختن پین هول، می توان از آب بندی حرارت استفاده کرد. . با توجه به نیازهای کاربران، می توانیم محصولاتی با عملکرد های مختلف، رنگ های مختلف و ضخامت های مختلف تولید کنیم.

篷布卷1.jpg

مواد اولیه خام بر روی پارچه به طور کلی به پارچه نوار رنگ، که در هر دو طرف از پارچه بافته PE با پلی اتیلن و پارچه پلی پروپیلن بافته شده پوشش می دهد. فرایند تولید: پوشش پارچه دو طرفه بافته شده با پوشش پارچه ای است. عملکرد ضد آب تیر کتانی ضعیف است و عملکرد ضد آب به طور کلی پس از یک بار استفاده نمی شود. نواقص آن این است که آن را آسان می پوشند، و مزیت آن این است که کیفیت نور، تمیز و بدون آلودگی است.

تارپولین PVC یک پارچه پایه پلی استر است و رزین دو طرفه PVC پوشش داده شده PVC است. از آنجایی که این فرایند ریختن قالب است، در یک زمان تشکیل می شود. دوغاب PVC در شکاف پارچه وجود دارد، بنابراین عملکرد ضد آب خوب است. فرایند تولید: پارچه رشته پلی استر - پوشش پوشیده شده - خشک کردن و شکل دادن - تقویم و خنک کردن - پیچاندن، در حال حاضر برزنتی در کامیون، حیاط و دیگر محصولات مقاوم در برابر باران از پارچه کرچک PVC ساخته شده است. مواد پی وی سی دارای مقاومت در برابر باران خوب، دوام خوب PVC و ضد پیری تیرانداز PVC است بسیار بهتر از PP و PE تیر کتانی.

篷布卷3.jpg

دانش صنعت مربوطه

کپی رایت © چینگدائو مینگ منبع ماشین آلات صنعت شرکت با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.