Search

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
وضعیت توسعه صنایع بافندگی جت آب چینی
Jul 09, 2018

آستر آب جت یک آچار بدون شستشو است که از یک جت آب استفاده می کند تا نخ را از بین ببرد.

نیروی کشش اصطکاک جت برقی جوش بر روی نخ قوسی بزرگتر از درج جفت جت است و نفوذپذیری کوچک است و مناسب برای قرار دادن بافت فیبر مصنوعی و فیبر شیشه ای است که روی آن صاف است سطح. در همان زمان، هدایت الکتریکی فیبر کامپوزیت می تواند افزایش یابد، و برق الکتریکی استاتیک در بافندگی می تواند به طور موثر برطرف شود. علاوه بر این، طناب اسپری، طناب مصرف انرژی کمتری دارد و دارای کمترین نویز است.

در ده سال گذشته، صنعت جت صنعت بافندگی چین پیشرفت چشمگیری داشته است.

با این حال، در سال های اخیر، با تغییرات در سیاست های ملی و تغییرات در صنعت، صنعت جوش آب چینی در چین نیز تغییرات زیادی کرده است!

图片4.jpg

ناحیه ووجیانگ: در سال 2017، 44408 مجموعه از آجرهای جت حذف شدند.

ناحیه Xiuzhou، Jiaxing: در سال 2017، 30،728 جت آبی از بین رفته است.

شهر Keqiao Xialu: از بین بردن 40٪ آب جت در سال 2017

......

در سال جاری، تصفیه آب جت آب هنوز در حال پیشرفت است و فشارهای محافظت از محیط زیست بزرگتر و بزرگتر شده است ...

 

به تازگی خبر هایی مبنی بر اینکه ظرفیت تولید آب آشامیدنی جیاسان خاموش شده است، کاهش شدید برق در صنایع نساجی چانگینگ در سراسر دایره صنعت پخش شده است! پیش از این، " سه توقف و یک توقف " در منطقه Shengze برای مدت طولانی ادامه دارد. پس از نیمی از سال، اخبار مربوط به حذف آب جت اسلحه یک بار دیگر همه را در این زمینه متمرکز کرده است.

 

منطقه Jiaxing بیشتر از ظرفیت تولید جت آب را به پایان رسانده است و مسیر بعدی باد اصلاح به Wujiang و Keqiao بریده خواهد شد؟

 

همانطور که در پایان سال گذشته، Jiaxing Xiuzhou District حذف 30،728 مجموعه ای از آب جت ماشین آلات خرده فروشی. در سال جاری، با حذف بیش از 10،000 جت آبی در ناحیه جیانگ، با نگهداری 4500 واحد Jiaxing Xiuzhou در سال 2016، بیشتر جت واگن جت در Jiaxing کار می کند به طور عمده تکمیل شده است. هدف اصلاح بعدی ممکن است در Wujiang، Keqiao و دیگر مکان ها مورد استفاده قرار گیرد.

图片5.jpg

تجهیزات آب جت اسلحه از خوشه های کلیدی صنعتی در سال 2016

نام خوشه

آب Jet Loom ساخته شده در چین

واردات آب Jet Loom

سال 2016

2015 سال

سال 2016

2015 سال

Shengze

71881

73747

45832

43850

چانگینگ

71284

67228

5046

5046

Xiuzhou

23850

24850

21700

21800

لانگهو

280

100

21180

20730

Siyang

5052

4337

2213

2213

پینگوانگ

34500

36500

15500

13500

کاملا

206847

206762

111471

107139

به عنوان مثال، با توجه به منطقه Wujiang به عنوان مثال، در سال 2017، منطقه Wujiang اقدام ویژه 263 انجام شد، و 44408 هواپیمای بدون سرنشین کم و پایان غیر قانونی در تمام سال حذف شده است، که به 108.7٪ از کار سالانه منجر شده است. کای جیان جونگ، مدیر بخش حفاظت از محیط زیست وو جیانگ، گفت که وو جیانگ در طول سه سال از سال 2017 تا 2019 تعداد کل جت های آبی را از 340،000 واحد به 238000 واحد کاهش می دهد، که باعث کاهش 30 درصدی در کل حجم می شود.

 

در آینده، چه باید شرکت های نساجی در جیانگ سو و ژجیانگ انجام شود؟

 

در عین حال، در Wujiang، که سرزمین طلا است، پیدا کردن زمین بسیار دشوار است، و اجاره ساختمان های کارخانه گران است. شاخص ها سخت است برای تایید. برای شرکت های نساجی، ظرفیت آب جت آب، واقعا مشکل است.

 

Wujiang Huifeng شرکت ابریشم، آموزشی ویبولیتین متخصص در محصولات متعارف مانند تافت پلی استر و Chun Yafang. مدیر کل چن ژیرونگ گفت که 140 انجیر آب جت در Shengze دارد. در ماه مارس و آوریل سال جاری، محصولات متعارف مانند تیفوسی پلی استر و چون یافانگ در عرضه کوتاه بود. آنها این ایده را داشتند در حال گسترش تولید، اما اساسا غیرممکن است که تولید ناوشکن جت آب به صورت محلی گسترش یابد.

 

در حال حاضر Wujiang در حال کاهش تعداد آبرنگ آب جت در فرآیند کاهش جت آبی است. با توجه به سیاست حفاظت از محیط زیست، شرکت های بافندگی، عمدتا بر اساس آب جت، باید ظرفیت تولید خود را در Wujiang گسترش دهند. فضای توسعه در منطقه محلی دشوار است و تنها هدف را می توان در این زمینه قرار داد.

 

جت آبی کجاست؟ تعداد انتقالها چیست؟

 

از سوی دیگر، خوشه های صنایع نساجی سنتی مانند Wujiang و Xiuzhou District به شدت تعمیر جت آب جت، و تعدادی از آب جت به شدت کاهش یافته است. از سوی دیگر، محصولات متعارف مانند تیفوسی پلی استر و Chun Yafang در عرضه کم است و بازار با این پارچه مواجه است. شور و شوق کاهش نمی یابد، ظرفیت تولید محصولات متعارف باید افزایش یابد، و بیشتر آب جت به اضافه اضافه شود. بنابراین انتقال صنعتی ضروری است.

 

از سال گذشته تعداد زیادی از جت های آب جت در جیانگ سو و ژجیانگ به مناطق داخلی مانند انهویی، هوبئی، هونان و جیانگشی منتقل شده اند. با تشکر از سیاست های ترجیحی دولت محلی، تعداد کلاهک های انتقال داده شده، افزایش یافته است.

 

Wujiang Yangtian Silk یک مجموعه اولیه از کارخانه ها در زمینه است. چن جیمینگ، مدیر کل، گفت که آنها نمی توانند زمین را برای گسترش کارخانه خریداری کنند. آنها کارخانه را به لانگشی، آنهویی در سال 2011 منتقل کردند و فاصله ای از Shengze وجود ندارد. بیش از 200 کیلومتر، بار حمل و نقل به 4-5 سنت در هر متر گسترش یافته است. در حال حاضر کارخانه خود را 110 وتر آب جت. از سال گذشته، آنها آماده سازی یک کارخانه جدید را آغاز کرده اند. در سال جاری، مرحله اول این طرح افزایش شمار جت های آب به 200 واحد می باشد. انتظار می رود فاز دوم دوباره سرمایه گذاری شود. 100 واحد آقای چن گفت که در سال 2011 تعدادی از آب جت آب محلی حدود 1000 است، اما از نیمه دوم سال گذشته تعداد آب جت به بیش از 10،000 افزایش یافته است.

 

مدیر کل چن ژیرانگ از شرکت Wujiang City Huifeng Silk گفت که قصد دارد ظرفیت تولید خود را به شمال جیانگ سو گسترش دهد. این طرح قصد دارد 300 حلقه آب جت در سوقین اضافه کند و 100 واحد را به بهره برداری برساند. در حال حاضر در حال آماده سازی است و انتظار می رود رسما در ماه ژوئیه و اوت به بهره برداری برسد. .

 

سپس، زمانی که فرصت ها در این مناطق تولید می شود در مقادیر زیادی؟

 

دیدگاه 1: انتظار می رود که نیمه دوم سال جاری باشد

 

دلیل: با توجه به اینکه Xu، که 300 جت آب جت را در منطقه Jiashan کار می کند، به عنوان مثال، با توجه به عوامل محیطی، تصمیم گرفت تا یک کارخانه جدید را در آنهویی تاسیس کند. در ماه ژوئن 2017، او تصمیم گرفت تا در ظرفیت جدید در آنهویی سرمایه گذاری کند و این کارخانه در ماه دسامبر به طور رسمی به تولید درآمد! این کارخانه جدید در حال حاضر در بیش از 700 ماشین جدید است و انتظار می رود در سال 2018 از 1000 افزایش یابد.

 

بر اساس پرونده Xu، از نظر محافظه کارانه تخمین زده می شود که در نیمه دوم سال 2018، شمش ها در این مناطق با تعداد زیادی تولید می شوند و ظرفیت تولید دوباره انفجار خواهد یافت و بازار با ظرفیت بیش از حد مواجه خواهد شد.

 

دیدگاه 2: انتظار می رود تا ماه های آوریل و مه سال آینده به تعویق بیفتد

 

دلایل: به تازگی، وزارت محیط زیست و محیط زیست تازه منتشر شده اولین کنفرانس مطبوعاتی منظم را برگزار کرد. سخنگوی وزارت محیط زیست و محیط زیست، لیو ایببین، در کنفرانس مطبوعاتی، به خبرنگاران گفت که در این سال، دور دوم بازرسی مرکزی حفاظت از محیط زیست آغاز خواهد شد. در همان زمان، دور اول بازرسان حفاظت از محیط زیست بررسی خواهد شد. در دور دوم بازرس مرکزی محیط زیست در حال آغاز شدن، ژجیانگ، سیچوان، آنهویی، هبی، شاندونگ، هونان، هوبئی و دیگر استان ها اعلام راه اندازی بازرسان محیط زیست استان را اعلام کردند.

 

با توجه به نظارت بر حفاظت از محیط زیست جنبش های بزرگ، بازار ماشین آلات نساجی در شاندونگ و دیگر مکان ها نیز تحت تاثیر قرار گرفته است و منجر به تولید ناخالصی در بازار بافندگی در شمال جیانگ سو و هوبئی شده است که نمی تواند به موقع اجرا شود و خروجی نمی تواند پیشرفت کن. از این رو، پارچه های خارجی که قرار بود در نیمه دوم سال جاری به تولید برسد، تا آوریل و مه سال آینده نیز به تعویق افتاد.

 

در آن زمان، ظرفیت تولید دوباره از بین خواهد رفت و چه وضعیتی در بازار وجود خواهد داشت؟

 

اول، انتقال سفارش

گرچه آب جت مشعل هنوز به طور کامل تولید نشده است، در حال حاضر بسیاری از شرکت های Shengze که پارچه ها را از دیگر مکان ها وارد کرده اند وجود دارد. مقیاس کارخانه های بافندگی در این زمینه به طور کلی بزرگ است و تعداد ماشین آلات اساسا صد و یا حتی هزاران است. آنها حاضر به پذیرش سفارش های کوچک نیستند. بنابراین، پدیده از دست دادن ارزشهای بزرگ در مناطق جیانگ سو و ژجیانگ ظاهر خواهد شد.

 

دوم، قیمت جنگ

از آنجا که سازه های خارجی به طور عمده تولید محصولات کم پایان مانند تیفوسی پلی استر و Chun Yafang و همان کیفیت پارچه خاکستری از شمال جیانگ سو، هوبئی، آنهویی و دیگر نقاط، بار هر متر 3-5 نقطه است، اما نسبت قیمت محلی ارزان تر در اطراف 2 گوشه. بنابراين، در صورتي كه هزينه پارچه هاي خارجي كمتر از بازار داخلي باشد، پس از گسترش ظرفيت توليد، بازار در دور جديدي از قيمت هاي قيمت گذاري خواهد شد.

 

سوم، بازار از بین رفت

در حال حاضر عرضه پارچه های کم پایان هنوز هم تنگ است، اما هنگامی که این ظرفیت ها در تولید قرار می گیرد، بازار احتمالا به عقب می افتد. به عنوان مثال، در سال گذشته یک بازار شومیه ابریشم در بازار وجود داشت. در سال جاری، تولید کنندگان بیشتر بودند و عرضه بیش از تقاضا بود. بازار به عقب افتاد

 

چهارم، منابع با کیفیت بالا هنوز هم کمبود دارند

از آنجاییکه شرکت های بافندگی خارجی معمولا کیفیت پارچه های خاکستری متوسط و کم کیفیت را تولید می کنند، اگر آنها می خواهند با کیفیت بالا و رتبه های بالا، آنها هنوز هم نیاز به دریافت کالا از کارخانه های خاکستری محلی. بنابراین، حتی زمانی که جت آجری خارجی به مقدار زیادی تولید می شود، آینده بازارهای جیانگ سو و ژجیانگ به پایان می رسد. عرضه پارچه ها همچنان در وضعیت سخت قرار دارد.

 

در آینده، کجا فرصت های توسعه برای آب جت است؟

 

استفاده از آب جت آب همیشه از جدایی آب از تخلیه فاضلاب جدا نیست. خوشه های صنایع رشته ای مانند Wujiang، Jiaxing و Changxing به الزامات سختگیرانه ای از دولت برای حفاظت از محیط زیست پاسخ دادند و اقدام به حذف حلقه های عقب جت قابل درک است. با این حال، تبدیل مواد نساجی داخلی و خارجی از الیاف طبیعی مانند پنبه، کنف، پشم و ابریشم به فیبر شیمیایی، روند کلی است.

 

تقاضای بلند مدت و رو به رشد برای فیبر و بازار بزرگ برای پارچه های فیبر شیمیایی مشخص شده است که بازار برای جت های آب جوش که برای پارچه های پارچه فیبر شیمیایی مناسب است، مناسب است. با توجه به بازار و تقاضا، صنعت می تواند توسعه یابد. شرق روشن نیست و غرب روشن است. نوسازی حفاظت از محیط زیست در مناطق توسعه یافته شرق، ارتقاء ارزش افزوده محصولات، محدود کردن توسعه آب جت، ساخت صنایع رشته ای می تواند به مناطق غنی از منابع آب در مناطق مرکزی و غربی و مرکزی و غربی انتقال یابد و درمان فاضلاب برای رسیدن به تخلیه صفر، جت آب جوش است این جهت توسعه صنعت نساجی رشته های آینده است.

 

از آنجایی که عصا آب ویژگی های منابع آب را مصرف می کند، استفاده مجدد از فاضلاب می تواند تا حدی فشار آب را کاهش دهد، اما نمی تواند مشکل استفاده از منابع آب محدود را حل کند. بنابراین، ما باید تلاش های تحقیق و توسعه را افزایش دهیم و به سختی کار کنیم. مشکلات آب آشامیدنی و دفع فاضلاب آب جت حل شده اند و چشم انداز آب جت هنوز هم بسیار وسیع است.

 

در آینده، تقاضا برای محصول با کارایی بالا، با کارایی بالا، خودکار جت آب افزایش خواهد یافت. قابل درک است که در سال جاری فروش کلاهک های با کیفیت بالا برای تولید کنندگان اصلی تولید کننده آب جت آب خانگی بیش از 60٪ است. پروژه های جدید و حذف به روز رسانی دو طرفه است.

 

T به طور خلاصه

برخی از خوشه های صنعت نساجی در حال ساخت رشته های مختلف، تعداد قابل توجهی از جت های آبی را پیشنهاد می کنند که در واقع از بین بردن آچار عقب و تغییر قفس برای پرندگان است. بخش عمده ای از تعداد جت های تولید شده در داخل کشور از ماه ژانویه تا سپتامبر از بازسازی تجهیزات سازه های رشته ای می باشد. از جنبه های کاهش کار، بهبود تولید و بهره وری، بهبود کیفیت، بهبود سازگاری، افزایش بهره وری، صرفه جویی در مصرف آب و صرفه جوئی در مصرف انرژی، توسعه سریع و پیشرفته آب جت، یک روند اجتناب ناپذیر است.

图片6.jpg

اخبار مرتبط

کپی رایت © چینگدائو مینگ منبع ماشین آلات صنعت شرکت با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.