Search

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
Loom روش های صرفه جویی انرژی در جت هوا
Jul 14, 2016

دستگاه shuttleless عمدتا شامل ترين gripper دستگاه واترجت دستگاه جت هوا و برچسبها شمشیر دودم. در میان آنها، مصرف انرژی واحد پرتابه بافندگی ماشین (محاسبه در هر متر مربع از پارچه بافی) پایین، پس از دستگاه واتر جت و جت و ماشین آلات نساجی شمشیر دودم بالاترین هستند. که به نوعی دستگاه خرید شرکت فقط مصرف انرژی به عنوان شاخص اصلی خود استفاده نمی کند اما کارخانجات ماشین آلات نساجی توجه به فن آوری انرژی هنگام معرفی ماشین آلات جدید باید پرداخت.

简易喷气主图模板.jpg

مصرف انرژی بالا در هوا جت توافق اولیه عمدتا به دلیل مصرف انرژی در جریان است. تولید کنندگان دستگاه جت هوا سوراخ نازل نازل کمکی به مطالعه خیلی زود و به تصویب رسید اشکال تک سوراخ سوراخ و متخلخل سوراخ مخروطی وارونه، و غیره. بسیاری از آنها در عمل استفاده شده و نازل کمکی اشکال مختلف دیافراگم عالی هستند. نوآوری های مختلف در نازل (از جمله نکات اولیه و ثانویه) و نای نه تنها صرفه جویی در انرژی اما همچنین بهبود کیفیت درج لستیچن لا.


با کاربرد گسترده فناوری های الکترونیکی در نظارت و مانیتورینگ از توافق اولیه شرکت های مختلف پی فن آوری های جدید و اقدامات جدید برای صرفه جویی در انرژی معرفی. به عنوان مثال، استفاده از جریان الکترومغناطیسی اجکتور توافق اولیه یک سپر الکترومغناطیسی از گذشته 4 تا 6 نازل کمکی است. شیر مجهز به شیر برقی 1 به 2 راهنمایی و کمکی و تعویض مرتب شیر برقی توسط جعبه کنترل الکتریکی برای رسیدن به هدف تقویت جریان هوا تزریق کنترل می شود. بر اساس گزارش، این فن آوری جدید 10 تا 15 درصد از بار نجات دهد. به عنوان مثال، مصرف هوا جت می نمایاند، مصرف ترين اجکتور عرض 4750px است 0.5-0.6 متر مکعب در دقیقه و 48 توافق اولیه هوا جت مجهز به کمپرسور هوا نزدیک به 40 متر مکعب در دقیقه. دستگاه هوای فشرده m3/min 40 با دهها کیلووات موتور الکتریکی مجهز شده است. به طور کلی، دستگاه هوا جت 4750px 24 تا 26 نازل کمکی است. در کانال درج لستیچن لا نازل کمکی هر فاصله 70-80 میلی متر است. از 4 به 6 نازل کمکی با شیر برقی یک، یعنی 4 تا 6 نازل جانبی سوئیچ مجهز شده است. هم در همان زمان که جریان گاز را نجات می تواند. در حال حاضر وجود دارد دو نازل کمکی از جت هوا مجهز به شیر برقی یک loom و دو نازل کمکی را همان زمان سوئیچینگ که ایجاد شرایط برای صرفه جویی در مصرف گاز. کاهش سرعت دستگاه را افزایش می دهد و تعداد اسپری های کمکی هر شیر برقی کنترل سرعت نازل کمکی به شتاب مورد نیاز است. این روش نمی تواند بدون دریچه مغنا طیسی کارایی بالا، سرعت بالا ارتقا.


علاوه بر مصرف انرژی درج لستیچن لا هوا در دستگاه مصرف انرژی در سایر موسسات نیز بسیار بزرگ است و مهم ترین ساز و ضرب و شتم است. دو نوع مکانیسم های ضرب و شتم وجود دارد: مکانیزم لنگ لینک و ضرب و شتم مزدوج طب مکمل و جایگزین، و هر یک از دو مکانیزم است مزایا و معایب. مقایسه شیوه های تولید بیش از 20 سال نشان می دهد که هر دو نوع از ضرب و شتم مکانیسم تولید نیازهای. برای پارچه گسترده سنگین وزن فرد مزدوج بادامک ساز و ضرب و شتم مزیت های برجسته آن است و ساز و ضرب و شتم لنگ لینک کمی در این رابطه وجود ندارد. دو نهاد برای بسیاری از محصولات یکسان هستند. از نظر مقدار، دستگاه هوا-جت اکثریت مطلق ارتباط پین میل لنگ است. برچسبها شمشیر دودم تکامل از مکانیزم لنگ لینک ضرب و شتم به چرخ مزدوج ساز و ضرب و شتم. پرتابه بافندگی ماشین مناسب برای بادامک مزدوج ساز و ضرب و شتم نیست.


پس مکانیسم باز شدن. چه مکانیزم بادامک باز و یا باز کردن چند بازوی که مقدار زیادی انرژی مصرف. اما همان طب مکمل و جایگزین باز است و طب مکمل و جایگزین منفی مصرف انرژی کمی کمتر از فعال طب مکمل و جایگزین. مزایا و معایب انواع دو دهانه های طب مکمل و جایگزین وجود دارد و کاربران باید آنها را با توجه به شرایط خاص خرید. چند بازوی باز کردن مصرف انرژی بیشتر از بادامک باز. ژاپن شرکت تویوتا و Tsudakoma شرکت گیم متوالی معرفی چند دست الکترونیکی با یک سروو موتور و حذف آهنربای الکتریکی طب مکمل و جایگزین، و غیره. مصرف انرژی بسیار کمتر از بازوی چند الکترونیکی موجود است و تنظیم نیز بسیار مناسب است.

简易喷气主图2.jpg

وقتی که می آید به دستگاه جت هوا، شما نمی تواند کمک کند اما ذکر کمپرسور هوا. در حال حاضر، کمپرسور هوا استفاده شده توسط شرکت های داخلی ایده آل نیست بازده کمپرسور پایین است و لرزش و نویز نسبتا بزرگ هستند، زیرا کمپرسور باید نصب در فاصله معینی از کارگاه دستگاه جت هوا که مصرف انرژی خط لوله بسیار بزرگ است. آمريکا توافق اولیه هوا جت استفاده تمام استفاده کوچک ظرفیت کمپرسور گیاهان. اگر توافق اولیه 48 هوا جت استفاده می شود، مورد نیاز کمپرسور هوا با ظرفیت کوچک تنها چهار و سه تن از آنها به طور معمول باز برای آماده به کار هستند. در عوض، چهار دستگاه در دنباله چرخش. نه چندان دور از دستگاه و برخی حتی در سالن تولید نصب شده است. از نظر این مصرف انرژی قطعا کمتر از ماست است.


کمپرسور هوا به دو نوع تقسیم می شود: مطلق عاری از روغن و فیلتر روغن غیر مستقیم نفت رایگان. کمپرسور هوا بر اساس نفت نسبت به مطلق روغن عاری از نظر عامل بهره وری و زندگی و انرژی مصرف هستند. بیست سال پیش، شرکت های کاملا عاری از روغن کمپرسور استفاده می شود. در سال های اخیر، بسیاری از کاربران به کمپرسور هوا بر اساس نفت روشن است و قیمت های خود را بسیار ارزان تر از کمپرسور هوا روغن آزاد مطلق است. روغن کمپرسور هوا را به طور مستمر است به بررسی و بهبود یافته شده. اول، این نوع روغن تغییر کرده است. این با استفاده از روغن است که می تواند تمیز و degreased. در مورد فیلتر میانه، برای نشت نفت در پارچه تمام شده است و بعد می تواند پردازش. حذف در پروسه چاپ و رنگرزی. همچنین کمبود در کمپرسور نفت بر اساس هوا وجود دارد. گریس خود عمر مشخصی دارند و باید به طور منظم جای خود. در عین حال فیلتر روغن خالص باشد باید تمیز یا جایگزین به طور منظم.

简易喷气主图1.jpg

در سال های اخیر مختلف کارخانه کمپرسور هوا همچنین فرکانس متغیر کنترل الکترونیکی موتور و کمپرسور هوا بی نهایت متغیر معرفی. با توجه به مقدمه، انرژی می تواند حدود 10 درصد ذخیره می شود. از آنجا که سرعت موتور را می توان با توجه به مقدار مصرف هوا تنظیم آن انرژی کارآمد است. جت هوا 96 را می نمایاند، به عنوان مثال. تحت شرایط عادی، زیرا همیشه وجود ندارد خاموش شدن ناگهانی چندین توافق اولیه 96 تامین هوا بیشتر از مصرف هوا است. اگرچه یک مخزن هوا برای تنظیم حجم هوا اگر توافق اولیه تر پارک شده است زمانی که حجم هوا سیلندر ذخیره گاز کامل کمپرسور هوا متوقف می شود. پس از خاموش کردن فشار هوا از مرکز آن طول می کشد 30 دقیقه راه اندازی مجدد و برای متوقف کردن و باز کردن مجاز نیست. که بخشی از انرژی به هدر رفته بنابراین همه روش ها برای جلوگیری از تخلیه، شده. این کمپرسور هوا انرژی در حال حل مشکل تخلیه گاز، می تواند نتیجه صرفه جویی در انرژی.


  • یک جفت: نه
  • بعدی: نه

اخبار مرتبط

کپی رایت © چینگدائو مینگ منبع ماشین آلات صنعت شرکت با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.