Search

PE تارپولون رولز

رول پنبه ای PE پنبه ای یا بین، یک ورق بزرگ از مواد قوی، انعطاف پذیر، مقاوم در برابر آب و یا ضد آب است، اغلب پارچه مانند بوم یا پلی استر پوشش داده شده با پلی اورتان، و یا از پلاستیک مانند پلی اتیلن ساخته شده است. در بعضی از نقاط مانند استرالیا، و در اصطلاح نظامی، یک بین ممکن است ......

ارسال درخواستچت کن

رول پنبه PE

پارچه توری یا پارچه ای، یک ورق بزرگ از مواد قوی، انعطاف پذیر، مقاوم در برابر آب و یا ضد آب است، اغلب پارچه مانند بوم یا پلی استر پوشش داده شده با پلی اورتان، و یا از پلاستیک مانند پلی اتیلن ساخته شده است. در بعضی از نقاط مانند استرالیا و در اصطلاح نظامی، یک بین ممکن است به عنوان یک hootch شناخته شود. بند ناف اغلب در گوشه ها و در امتداد دو طرفه، تقویت شده اند تا نقاط دلبستگی طناب را به وجود بیاورند، به این ترتیب می توان آنها را به هم متصل کرد یا به حالت تعلیق درآورد.

براق های مدرن ارزان قیمت از پلی اتیلن بافته شده ساخته شده است. این ماده به دلیل تروپولین ها ارتباط دارد که در بعضی از مناطق به صورت چند زبانه شناخته شده است.

تارپولین پلی اتیلن ("پلیتارپ") یک پارچه سنتی نیست بلکه یک ورقه ورقه بافته شده و ورق است. این مرکز از نوارهای پلی اتیلن پلاستیکی بافته شده با ورقهای مشابه با مواد به سطح متصل است. این یک ماده پارچه مانند را ایجاد می کند که در همه جهات به خوبی کشش دارد و ضد آب است. ورقها می توانند از پلی اتیلن چگالی (LDPE) یا پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) باشند. هنگامی که در برابر نور ماوراء بنفش درمان می شود، این تارپولین ها می توانند سال ها در معرض عناصر باشند، اما مواد تحت درمان با مواد غیر UV به سرعت شکننده می شوند و اگر در معرض نور خورشید، قدرت و مقاومت در برابر آب از دست می دهند.

篷布详情2.jpg


Hot Tags: رول تنگ، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، قیمت
محصولات مرتبط
کپی رایت © چینگدائو مینگ منبع ماشین آلات صنعت شرکت با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.