Search

پرتو آب Jet Loom

متشکل از MW901 نوع دوگانه آبی جت آب طراحی شده و توسعه یافته بر اساس MW851 آستر آب جت. این ترکیب با تکنولوژی جدید و ایده پیشرفته بافندگی ساز. عرض ناز از 150 سانتیمتر تا 360 سانتیمتر است، این میله را می توان با یک نازل / دو نازل / سه نازل، پرتو دوتایی دوگانه مجهز کرد....

ارسال درخواستچت کن

image001.png

متشکل از MW901 نوع دوگانه آبی جت آب طراحی شده و توسعه یافته بر اساس MW851 آستر آب جت. این ترکیب با تکنولوژی جدید و ایده پیشرفته بافندگی ساز. عرض نازک از 150 سانتیمتر تا 360 سانتیمتر است. این میله را می توان با یک نازل / دو نازل / سه نازل، پرتو دوتایی، دو موتور سروو، ELO، MTU / ETU، و لابی الکترونیکی و یا رها کردن کامیون مجهز کرد. بنابراین قادر به تضمین برابر کردن فشارهای مختلف وارپ ها، پایداری بافت پارچه متوسط و پارچه با تراکم بالا، و همچنین راحتی پارچه دو لایه می باشد.

 

ویژگی های MW901 Double Beam Water Jet Loom

1. تامین نفت متمرکز:

آسان برای کار، ساده کردن روانکاری و تعمیر و نگهداری تجهیزات، سیستم کثیف متمرکز می تواند روانکاری نرمال را از دستگاه تضمین کند.

2. ضرب و شتم سیستم:

مکانیزم پیوند میل لنگ برای ضربه زدن به بیهوشی استفاده می شود. میل لنگ ماشینکاری شده با استفاده از فرآیندهای ویژه مانند خنک سازی با فرکانس بالا برای بهبود مقاومت در برابر سایش، سختی و مقاومت. قطر شفت با استفاده از لوله فولادی بدون درز 114 × 10 میلیمتر، با استفاده از پاها چند طبقه ای جعلی، افزایش قدرت و اطمینان از زندگی را افزایش می دهد. عقرب و واگن های ساخته شده از فولاد ضد زنگ ساخته شده است که نیروی ضرب و شتم را افزایش می دهد و می تواند پارچه های با ضخامت متوسط و ضخامت متوسط را با پارچه تنگ و کامل بپوشاند.

3. دستگاه قیچی جانبی:

با استفاده از تیغه های سرامیکی یا آلیاژ سخت، هر دو تیز و مقاوم در برابر سایش، همراه با واردات یاتاقان های میله ای، بدون در نظر گرفتن طناب درشت، می تواند به دقت برش.

4. بلبرینگ، میل لنگ:

MW901 دوبرابر آب جت بافندگی به طور عمده استفاده می شود سوئد SKF آلمان FAG، ژاپن NSK بلبرینگ وارد شده است. خنک کردن میل لنگ باعث افزایش مقاومت سایش میل لنگ و افزایش عمر مفید آن می شود.

5. بیرون رفتن:

با استفاده از مکانیسم نیمه فعال پیوسته خاموش، دوقابلیت جسورانه (∮113mm) کشش کشش کشش، تنظیم مقدار خروجی با پیشرفته ترین حرکت داخلی به طور مداوم انتقال متغیر، و دستگاه فشار تحت فشار اصطکاک جلوگیری از نوسانات اجازه می دهد - خاموش کردن مناسب برای پارچه های ضخیم متوسط با کشش بزرگ و تنش خشکی شن و ماسه.

6. الکترونیکی:

طراحی جمع و جور مکانیسم، قدرت خروجی بزرگ و تنظیم آسان: عملیات کاملا اتوماتیک از انواع فیبر ها: اطمینان حاصل می کند که آنها همیشه در طول فرآیند بافتن هماهنگ می شوند.

7. الکترونیکی اجازه دهید:

تنش طناب نخ را می توان با حفظ نیازهای پارچه های مختلف حفظ کرد و درجه پارچه را می توان بهبود بخشید. جایگزینی انواع پارچه راحت تر و سریع تر است، و بهره وری تولید بهبود یافته است.

image003.png

image005_ 副本 .jpgSpare pats.jpg

image013.png

image017.png1.jpgimage021.png

image023 (001) .jpg

image025 (001) .jpg

image026.png

ماشین آلات 1.All ظروف داخلی بسته بندی شده با بسته های صادرات استاندارد بسته بندی می شوند.

2. تحویل: ماشین ها ظرف 35 روز کاری پس از تأیید سپرده شما آماده می شوند.

image028.jpg

image030.png

image032.png

image034.jpg

图片 1.jpg

Hot Tags: پرتو آب جت ماشین آلات، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، قیمت
محصولات مرتبط
کپی رایت © چینگدائو مینگ منبع ماشین آلات صنعت شرکت با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.